Postani član programa lojalnosti i ostvari brojne pogodnosti

Plati karticom online i preuzmi u BUZZ shopu po tvom izboru

Banca Intesa kreditnim karticama

Za sve porudžbine veće od 12.000 RSD

kupovina putem administrativne zabrane do 12 rata.

News
13.04.2018.

IT’S TIME FOR 3rd BUZZ BIRTHDAY!

Ako nas pratite na društvenim mrežama, sigurno ste već videli BUZZ Sneaker Police kombi, u kojem ćemo, do našeg rođendana, obilaziti gradove u Srbiji. Spremite se za sjajnu zabavu, jer će naša ekipa „hapsiti“ ljude na ulici i voditi ih u kombi, gde će imati priliku da dobiju besplatno čišćenje patika. Ali, to nije sve! Pripremili smo i lepa iznenađenja za ljubitelje patika koji oduševe naš Sneaker Police Crew. O kakvim je iznenađenjima reč, saznaćete ako dozvolite našoj ekipi da vas „uhapsi“.

Kragujevac 11.4.

Niš 12.4.

Novi Sad i Zrenjanin 13.4.

Beograd 14.4. i 17.4.

Subotica 15.4.

Užice 16.4.

Novi Pazar 18.4.

 

Spremite se da budete „uhapšeni“!

Međutim, našim iznenađenjima se još uvek ne nazire kraj. U toku je pravi Sneaker Challenge na Instagramu, a sve što treba da uradite jeste da objavite fotografiju svog „Svetog grala“ kada govorimo o patikama i u tekstu koji prati fotografiju napišete tri reči koje će najbolje opisivati vaše omiljene patike, kako se osećate dok ih nosite i vaše mišljenje ili stav o njima. Uz fotografiju obavezno dodajte #MYSNEAKERGRAIL #BUZZBIRTHDAY3 #BUZZSNEAKERSTATION, tagujte BUZZ i još dvoje ljudi koje ćete izazvati da učestvuju u challenge-u. Petoro najkreativnijih učesnika nagradićemo novim patikama!

BUZZ Sneaker Challenge-u su se već priključili članovi Buzz Crew-a – Dunja Jovanić (@imfashionbabe), Aleksandar Marković Lex, Una Krlić, Maja Urban Design, Stefan Burmazević (@ponocnijahac), Grof Buldog, ali i ambasadori brendova Nike, Adidas, Reebok, Puma, Converse, Under Armour - Leon, Jasmina Aleksandrov, Marina Ćosić, Tamara Ćosić (@lepasvakidan), Bojana Kostić (@tasteoffashion), Struka, Unja Green, Lea Davogić, Dj Laki, THC, Jana Dačović, Nikolija Jovanović, Miloš Pavlović (@blizanac93), Nemanja Lepir. Challenge-u će se, do Buzz rođendana, pridružiti i drugi ljubitelji patika, dok sve učesnike možete pratiti preko #MYSNEAKERGRAIL #BUZZBIRTHDAY3.

Budite i vi deo BUZZ rođendanske euforije sve do 20.4, kada ćemo, u 11 Buzz shop-ova širom Srbije, proslaviti treći rođendan. Vidimo se!

*Na dan rođendana iskoristite 20% popusta na izdvojene artikle iz asortimana.

Buzz tim

Slični članci